#1 2011-01-03 17:33:40

 lubie-cherry-coke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 826
Punktów :   

Nowy rozkład zajęć, karty wzorów, wyniki...

Taki temat zbiorczy założyłam, żeby szybciej było.

Niektóre kierunki mają już nowy rozkład, odebrały z dziekanatu, czy nasz starosta coś o tym wie? Pytam, bo mi to wybitnie potrzebne, żeby wizytę następną u diabetologa sobie zaklepać, im później zadzwonię, tym dłużej będę czekać, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i nie będziecie psioczyć:) Wiem, że w II semestrze rozkład czasem jest zupełnie inny, dlatego nie mogę tego zrobić w ciemno.
Niestety, to nie wszystko. Zamiast na w-f chodzę na rehabilitację, siedemnastego stycznia muszę wziąć indeks do podpisania, a nie mogę tego zrobić bez karty, którą starosta albo też starostowie grup dostają w dziekanacie. Tam są napisane wszystkie przedmioty w kolejności w jakiej mamy je wpisać do indeksu wraz z pełnymi nazwami wykładowców, z tytułami, tak jak mamy wpisać. Bez tego nie mogę tam niczego wpisać, więc byłaby wdzięczna, jakby ktoś tak... zainteresował się tym szybciej niż później.

Teraz coś milszego:) Dwudziestego czwartego stycznia rozpoczyna się sesja, więc nie mamy zajęć. Dwudziestego piątego jest egzamin z literaturoznawstwa, więc po jego napisaniu moglibyśmy jechać już sobie do domu, o ile egzamin z językoznawstwa dla chętnych byłby przed sesją. Powrót na zajęcia w poniedziałek czternastego lutego, tak romantycznie:)
Czy ktoś wie, w jakiej formie będą wyniki? Bo czasem wysyłają na maila, czasem są w dziekanacie i starosta roku albo jakiejś grupy musi być na miejscu, żeby je odebrać, bo sesja poprawkowa chyba jest mniej więcej na feriach, więc trzeba osoby poinformować, że nie zdały.

Jak napisałam coś nie tak, to proszę mnie poprawić:)

Offline

 

#2 2011-01-03 19:46:33

Fallo

Administrator

3409869
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 259
Punktów :   

Re: Nowy rozkład zajęć, karty wzorów, wyniki...

Wybrałem się dzisiaj do dziekanatu, ale niestety za późno. Miałem się pytać właśnie o te karty egzaminacyjne. To od razu o rozkład zapytam. Odnośnie wyników to będzie się trzeba wykładowców zapytać - tak mi się wydaje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotografia reklamowa