#1 2012-06-04 21:46:49

 Gosza

Użytkownik

7978472
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Mieszkanie ;)

Tak jak w temacie, mam do wynajęcia pokój 2 lub 3 osobowy.. Piszę na naszym filangurze , bo lokalizacja jest  dla naszego roku baardzo dogodna , więc może ktoś będzie zainteresowany;)

Otóż tak : mieszkanie znajduje się na ul. Michała Archanioła, nie jest to mieszkanie w bloku, jest to mieszkanie w domu prywatnym ( bez właściciela) jest tutaj 6 mieszkań, każde po 2 pokoje, duży przedpokój kuchnia i łazienka. Ogólnie w większości mieszkań mieszkają studenci. Do naszego wydziału pieszo spacerkiem jest max 10 min drogi, w bliskiej okolicy jest Carefour , Jabłuszko (czynne 24h), kościół . Okolica spokojna bo osiedle domków jednorodzinnych. Przystanek mpk 17  tuż przed domem praktycznie (jakby ktoś z dworca chciał sobie dojechać) .
Mieszkanie jest 2 pokojowe, jeden pokój ten który jest do wynajęcia (naprawdę spory) ,obecnie mieszkają tam 3 dziewczyny.. w pełni umeblowany, są 3 łóżka , 3 szafy, 3 regały na książki, 3 szafki nocne ,  stół , biurko, krzesła. Jest też balkon.
Ogólnie mieszkanie całkiem spore, dobrze się mieszka, właściciel bezkonfliktowy, przychodzi właściwie tylko po czynsz. W drugim pokoju mieszkam ja sama. Pozostałe 3 dziewczyny przenoszą się do mieszkania wyżej, bo jedna chce mieć swój osobny pokój, dlatego szukam osób chętnych do wynajmu.
Wynajem od lipca. za miesiące wakacyjne niestety się płaci. Czynsz za ten pokój w zależności od osób jeśli 3 osoby to po 250, a jeśli po 2 to 350 zł ( może być nawet jakaś para ). do tego dochodzą rachunki za które miesięcznie wychodzi tak max około 30 zł ( woda ciepla/zimna, gaz/prąd) .
Jeśli ktoś by był zainteresowany to proszę o kontakt oczywiście jest możliwość oglądnięcia Mi się wydaje , ze za taką cenę i w tej lokalizacji na prawdę warto

Ostatnio edytowany przez Gosza (2012-06-04 21:48:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Německo