#1 2014-11-11 18:21:58

wylewko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 5
Punktów :   

Smiley Face - Ciastko z niespodzianką

Miałam wczoraj ochotę na popcorn przy filmie. W TV kiszka więc postanowiłam coś znaleźć w necie. Uwielbiam Sprzedawców oglądam ich jak dobrą sztukę teatralną, którą za każdym razem odkrywam od nowa. Wpisałam Clarks i zaczął się seans. najpierw myślałam, że to jakaś reklama bo kolorowa dziewczyna objadała się czymś grając w jakąś grę komputerową. Narracja była ciekawa więc pomyślałam, że Cichy Bob znowu coś nakręcił. Film banalny, ciasteczka z gandzią były już tematem wielu filmów. Od Kac Vegas po różne takie płytkie opowieści. Jednak dziewczyna (niezwykle młodo wyglądająca Anna Faris) ma silne postanowienie realizacji różnych celów i widać że bardzo się stara, tylko jakoś jej nie wychodzi. Nie jest to poziom Kac Vegas, humor jest subtelny pomieszany z bezsilnością. W zasadzie identyfikujemy się z jej położeniem i staramy wejść między fantazję młodej dziewczyny, a plan dnia od którego może wiele zależeć. Film zasługuje na to by go obejrzeć, nawet podstęp, że to Clarks nie przeszkadza. Seans się kończy wracamy do rzeczywistości. Wiadomości - młoda dziewczyna postanawia schudnąć i kupuje w internecie tabletki na odchudzanie. Siedmiodniowa terapia 7 kilo mniej. Plan zrealizowany niestety tylko w części. Pacjentka umiera w szpitalu. Najciekawsze że w tym szpitalu była dwa dni i po kryjomu ciągle trujące tabletki brała. Niestety à propos tabletek na odchudzanie. Czy wiecie że tabletki na odchudzanie z amfetaminą są ciągle dostępne w Czechach? Może nasze uzależnienia nie są związane li tylko z naszą słabością, ale z komercją i światem który ją kreuje.
----------------
więcej czytaj na : http://www.doz.pl/czytelnia/a4172-Odchu … amfetamina

Offline

 

#2 2014-11-30 21:17:27

jenot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-30
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Smiley Face - Ciastko z niespodzianką

Wiedziałem po tytule, że jak ciastko z niespodzianką to zapewne taką. Osatnio w Holandii jadłem takie ciasteczka. Tylko drogo to wychodzi w porównaniu do tradycyjnego palenia. Trzeba zjeść dość dużo

Offline

 

#3 2015-05-19 16:12:29

beatrycze

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Smiley Face - Ciastko z niespodzianką

Też się niedawno daliśmy nabrać na ten dowcip z tytułem. Siadamy z dziewczynami do "Sprzedawców" i "Cichego Boba", a tu "Smiley Face". Chyba po tym filmie (zresztą polecam) polubiłam Annę Faris. Co do ciasteczek i amfy to miałam niedawno nieprzyjemną sprawę ze szczękościskiem.
Miałam w Wielkanoc paskudną grypę która skończyła mi się powikłania mi i zapaleniem ucha. Na początku zresztą nie wiedziałam czy to samo ucho bo bolała mnie cała lewa strona twarzy od gardła po zatoki. No i oczywiście nie mogłam ruszać szczęką. Koleżanka w szkole która lubi konsultować wszystko z wujkiem Google zaraz oznajmiła diagnozę : przedawkowałaś amfę!
Poczytałem tu i ówdzie i faktycznie jedną z przyczyn szczękościsku może być przedawkowanie narkotyków (głownie amfetaminy i pochodnych) http://wylecz.to/pl/choroby/stomatologi … scisk.html
I pomyśleć mieć objawy bez przyjemności.
A tak na poważnie na ucho nic nie słyszę już ponad miesiąc, a kolejną wizytę u laryngologa mam w połowie maja. lekarz mówił, że na pewno mi do tego czasu przejdzie.
Na pewno w przyszłym roku się zaszczepię przeciw grypie, nie ma głupich....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
龙目岛库塔