#1 2011-04-06 18:40:12

 lubie-cherry-coke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 826
Punktów :   

mieszkanie - 2xdwójka i 1xjedynka

Oferuję wynajem pokojów - jeden jednoosobowy i dwa dwuosobowe, w mieszkaniu mieszkam jeszcze ja w jedynce. 11 piętro, blok obok TESCO (30 sekund), na uczelnię 10-15 minut, chociaż ja rekordowo przyszłam i w 5 Pralka, kuchenka, lodówka, cena to 370 zł miesięcznie  - czynsz z rachunkami, plus jeszcze prąd, tyle co przyjdzie za 3 miesiące. Szukam kogoś, bo aktualnie mieszkam sama i muszę 59 zł płacić za Internet, a to by się rozbiło. Zainteresowanych proszę o kontakt na uczelni, a jeśli ktoś się nie orientuje albo ma ochotę, może zadzwonić - 692383058, Dominika Kmiecik.
Szukam raczej dziewczyn (ale niekoniecznie, gdyby jakaś para chciała na przykład) i niepalących. Gdyby ktoś był palący to po prostu musiałby wychodzić na zewnątrz, bo na klatce schodowej również nie można. Oczywiście jest winda.
Mieszkanie jest do wzięcia od teraz, aż go ktoś nie weźmie:) Plusem jest to, że płaci się tylko za siebie, niezależnie ile osób mieszka, więc ja tak czy siak płacę te 370, jedynie Internet wtedy rośnie.

PS Jedynka już poszła, zostały dwie dwójki.

Ostatnio edytowany przez lubie-cherry-coke (2011-04-11 17:23:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.maleblonia.pl/ zrodlo