#1 2015-05-09 17:39:42

wielonka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-05-09
Posty: 5
Punktów :   

Wykupienie domeny i przeniesienie bloga

Witajcie. Zastanawiam się od dłuższego czasu czy nie zainwestować w domenę. Nie chce też mieć już bloga na darmowej platformie, oczywiście nie jest to tylko moje widzimisię, są też inne przyczyny, ale nie chce o nich się rozpisywać. W każdym razie chciałam uzyskać informację czy przeniesienie bloga (wszystkie wpisy, cała treść) jest sprawą skomplikowaną (czy dam sobie sama radę?) Usiłowałam już się dowiadywać jak to zrobić, od czego zacząć, ale nie wszystko jeszcze rozumiem. Czy jest jest tu może ktoś skłonny mi poradzić w tej kwestii? Domenę zapewne wykupię na http://www.nazwa.pl/domeny/ Najwięcej obaw budzi jednak we mnie czy da się wszystko sprawnie przeprowadzić, nie tracąc tego co jest na starym blogu. Pytałam się koleżanki, która ma już coś takiego za sobą i ona właśnie próbowała sobie poradzić sama. Niestety skończyło się spektakularną klęską. Nie pytałam co się stało, ale pewnie się domyślacie, że tego właśnie chce uniknąć. A może po prostu zwrócić się do kogoś kto się na tym zna żeby mi pomógł? Niestety nie mam żadnych znajomych informatyków więc pewnie chciałabym kogoś sprawdzonego. A może jest na forum ktoś chętny do współpracy lub możecie kogoś takiego polecić?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotell Sissi Majoitus Manāli